Klaipėda

Esame įmonė kuri prekiauja durų rankenomis ir vidaus bei lauko durimis. Mes siūlome platų durų rankenų ir durų asortimentą, kad galėtume patenkinti skirtingus klientų poreikius ir skonius.

Klaipėda
2023-08-16

Aplinkos tvarkymas Klaipėdoje, Dituvoje. Šiukšlių, lapų surinkimas; krūmų priežiūra - karpymas/formavimas; Kiti įvairūs smulkūs darbeliai. www.kiemsargis.ltDėl kainos ir darbų kiekio susisiekite el. paštu.

Klaipėda
2023-08-08

Immergas dujiniai kondensaciniai katilaiBuderus dujiniai kondensaciniai katilaiKIETO KURO KATILAIOpop kieto kuro katilaiProtech KRUK kieto kuro katilaiAstra kieto kuro duju generaciniai katilai

Klaipėda
2023-05-11

Mišiniai tvirtoms pramoninėms liejamoms grindims. Mūsų mišiniai tinka įvairioms patalpoms, kur grindys turi būti ypatingai lygios ir atsparios aplinkos poveikiui. Už sąlyginai mažą kainą, pasinaudojus mūsų mišiniais cemento pagrindu, pramoninės grindys tampa ypatingai lygios ir ilgaamžiškos.

Klaipėda
2023-05-08

Mūsų įmonė yra profesionali saulės elektrinių diegimo specialistų komanda, teikianti saulės energijos sprendimus privatiems ir komerciniams klientams.

Klaipėda
2023-05-08

Prekiaujame įvairia sodo technika, sodo traktoriukai, vejapjovės ir kt. Esame oficialūs Husqvarna atstovai Lietuvoje.

Klaipėda
2023-05-08

DuruSala.lt - prekiaujame, kokybiškomis vidaus ir lauko durimis, durų aksesuarais prieinamomis kainomis. Nemokamai konsultuojame ir padedame išsirinkti geriausią variantą. Mūsų interneto svetainėje, turime didžiulę atliktų darbų www.durusala.lt/galerija.

Klaipėda
2023-05-08

Transporto paslaugų rinkoje sėkmingai veikiame nuo 2005 metų. Teikiame transporto paslaugas „nuo durų iki durų“ Lietuvoje. Transporto ir kraustymo paslaugos: o Dalinių krovinių gabenimas maršrutu Vilnius-Kaunas-Klaipėda o Krovinių gabenimas visoje Lietuvoje. o Krovinių gabenimas Latvijoje.

Klaipėda
2023-04-20